Skip to content

Samsun Temizlik Şirketi

Samsun temizlik şirketi olarak Samsun’da eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası temizliği hizmetlerine yönelik temizlikçileri ve gündelikçi kadınlar sizlerle buluşturuyor. Temizlik ihtiyacınız doğrultusunda en doğru çözümü sunan ve sizler için ideal olabilecek temizlikçileri kolayca bulabilmenize yardımcı oluyoruz. Temizlik ihtiyacı olan ve temizlik işi yapanları buluşturan platformumuz sayesinde tüm temizlik işleriniz kusursuz bir temizlik anlayışı ile yerine getiriliyor. Vakit ve enerji kaybının önüne geçerek sizler için temizlik ve temizlikçi bulma problemini çözerek eksiksiz hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Samsun temizlik şirketi denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmanın vermiş olduğu gurur ile çalışmalarımızı %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile gerçekleştiriyoruz. Eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası temizliği işleri için bizlere güvenebilir, vaktinizi ve kısacası enerjinizi diğer işlerinize ayırabilirsiniz. Samsun temizlik firmaları arasında güvenilir adreslerden biri olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

house

Ev Temizliği

Kaliteli ve güvenilir hizmet!

  • Uygun Fiyat
  • Memnuniyet
  • Hızlı ve Tertemiz
Teklif Al
cleaning (1)

İnşaat Sonrası Temizliği

Kaliteli ve güvenilir hizmet!

  • Uygun Fiyat
  • Memnuniyet
  • Hızlı ve Tertemiz
Teklif Al
household

İş Yeri Temizliği

Kaliteli ve güvenilir hizmet!

  • Uygun Fiyat
  • Memnuniyet
  • Hızlı ve Tertemiz
Teklif Al

BÜTÇENİZE VE İHTİYACINIZA GÖRE

Ev Temizliği Fiyatlarımız

YARIM GÜNLÜK

850 / 1 Temizlikçi
ÇALIŞMA SAAT ARALIKLARI
08:00 - 12:00 veya 09:00 - 13:00
12:00 - 16:00 veya 13:00 - 17:00

TAM GÜNLÜK

1250 / 1 Temizlikçi
ÇALIŞMA SAAT ARALIKLARI
08:00 - 16:00
09:00 - 17:00
Trabzon Temizlikçi Bayan

Samsun Temizlikçi Kadın

Samsun temizlikçi kadın arayışı içinde olanlar için şirketimiz tüm temizlikçileri sizlerle buluşturuyor. Samsun’un hangi bölgesinde olursanız olun, gündelikçi kadınlar ve temizlikçi ihtiyacınız varsa sizler için en doğru temizlikçiyi buluyor ve sizlere yönlendiriyoruz. Samsun’da boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği ve inşaat sonrası temizliği ihtiyacı olanlara temizlikçi kadın aramak ile vakit kaybetmemeleri için firmamızın size sunacağı geniş temizlikçi portföylünden yararlanabilme imkanı sunuyoruz. Temizlik işleriniz için ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetini vakit kaybetmeden firmamız aracılığı ile bulabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte tercih etmiş olduğunuz temizlikçiler mekanınızı temizlemek için gelecektir. İşinde deneyimli ve güler yüzlü temizlikçiler için bizlerden destek alabilir ve ofis ya da eviniz için temizlik işlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Samsun ev temizliği şirketleri arasında güvenilir firmalardan biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

REFERANSLARIMIZ

YAPTIĞIMIZ İŞLERDEN BAZILARI

Samsun Ev Temizliği

Samsun ev temizliği şirketleri arasında firmamız her zaman güvenilir ve tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır. Samsun ev temizlik şirketi olarak Samsun’un tüm bölgelerinde eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği  ve inşaat sonrası temizliği için profesyonel temizlik hizmetini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz. Dengeli fiyat politikamız ve güvenilir temizlik yöntemlerimiz Samsun’un en gözde temizlik firması olmamızı sağlamıştır. Bu başarılardan ilham alarak boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği ve inşaat sonrası temizliği alanında hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaktayız. Samsun temizlik firmaları arasından bizler firma olarak temizliğin ana ilkeleri olan güvenilirlik ve hijyen kurallarına büyük önem veriyoruz. Güvenilir hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerimizle boş ev ve eşyalı ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Samsun’da temizlik hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için birçok temizlikçiyi ve gündelikçi kadınlar sizlerle buluşturuluyor.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Çalışma Adımlarımız

phone-call

Müşteriler Bizi Arıyor

Öncelikle temizlikçi arayışınız için bizimle iletişime geçiyorsunuz.

women

Temizlikçi Temin Ediyoruz

Aradığınız kriterdeki temizlikçiyi buluyoruz.

conversation

Buluşturuyoruz

Aradığınız deneyimli temizlikçileri sizlerle buluşturuyoruz.

Müşterilerimiz ne diyor​ ?

Müşteri Memnuniyetimiz​

DENEYİMLİ TEMİZLİKÇİYİ

EN UYGUN FİYATI AL

Aradığınız Deneyimli Temizlikçiye Hemen Şimdi Ulaşabilirsiniz!

WhatsApp
Şimdi Ara