Skip to content

Trabzon Temizlik Şirketi

             Trabzon temizlik şirketi olarak Trabzon’un her noktasında temizlik hizmetine ihtiyacı olan herkesi işinde deneyimli temizlikçiler ile buluşturuyoruz. Yönlendireceğimiz temizlikçiler kapsamlı bir hizmet sağlamalıdır. Böylelikle doğal bir sonucu olarak da Trabzon ev temizliği hizmeti açısından %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmaktayız. Boş ev temizliği, Eşyalı ev temizliği ve İnşaat sonrası temizlik alanlarındaki temizlik hizmeti ihtiyacınız için sizler için en uygun ve güleryüzlü temizlikçileri yönlendiriyoruz. Öncelikle ev temizliği birçok nedenden dolayı önemlidir. Temizlik, hayatınıza bir huzur ve düzen duygusu getirir. Evinizi düzenli olarak temizlemezseniz, ilk olarak çok toz ve kir biriktirebilir ve bu da alerji veya astım gibi sağlık sorunlarına yol açabilir. Profesyonel bir temizlik hizmeti alarak böylelikle kaliteli ev temizliği elde etmek mümkündür. Trabzonda temizlik şirketleri arasında eksiksiz ve profesyonel hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

house

Ev Temizliği

Kaliteli ve güvenilir hizmet!

  • Uygun Fiyat
  • Memnuniyet
  • Hızlı ve Tertemiz
Teklif Al
cleaning (1)

İnşaat Sonrası Temizliği

Kaliteli ve güvenilir hizmet!

  • Uygun Fiyat
  • Memnuniyet
  • Hızlı ve Tertemiz
Teklif Al
household

İş Yeri Temizliği

Kaliteli ve güvenilir hizmet!

  • Uygun Fiyat
  • Memnuniyet
  • Hızlı ve Tertemiz
Teklif Al

BÜTÇENİZE VE İHTİYACINIZA GÖRE

Ev Temizliği Fiyatlarımız

YARIM GÜNLÜK

750 / 1 Temizlikçi
ÇALIŞMA SAAT ARALIKLARI
08:00 - 12:00 veya 09:00 - 13:00
12:00 - 16:00 veya 13:00 - 17:00

TAM GÜNLÜK

950 / 1 Temizlikçi
ÇALIŞMA SAAT ARALIKLARI
08:00 - 16:00
09:00 - 17:00

Trabzon Temizlikçi Bayan

             Trabzon temizlikçi bayan arayışında olanlar için firmamız birçok temizlikçi kadını sizlerle buluşturabiliyor. Özellikle evinizde çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa, düzenli olarak temizlik yapılması çok önemlidir. Ev temizliği, düzenli olarak yapılması gereken en önemli ev işlerinden biridir. Bunun nedeni ise artık temizlik işleri düzenli yapılmadığı takdirde ev tozu, bakteri ve mikropların kolayca yayılabilmesidir. Lakin bu sizin ve aileniz için ciddi bir sağlık riski oluşturur. İnşaat sonrası temizlik ise profesyonel bir temizlik gerektirir. Bu tür hizmetlerde kapsamlı bir temizlik çalışması yapılması gerekmektedir. Trabzon ev temizliği, eşyalı ev temizliği ve inşaat sonrası temizlik alanlarında tüm temizlik ihtiyaçlarınız için firmamız aracılığı ile bulabileceğiniz temizlikçilerle giderebilirsiniz. Trabzonda temizlik şirketleri arasında profesyonel hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

YAPTIĞIMIZ İŞLERDEN BAZILARI

Trabzon Ev Temizliği Fiyatları

             Trabzon ev temizliği fiyatları evinizdeki iş miktarına göre değişkenlik gösterebilir. Yeni taşınılacak bir ev temizliği ya da eşyalı ev temizliği gibi farklı ev temizliği hizmetleri bulunmaktadır. Artık inşaat sonrası temizliği gibi farklı alanlar için de temizlik hizmetleri fiyatı da belirlemektedir. Böylelikle Trabzon ev temizliği hizmeti ile evinizi daha şık ve temiz hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda süpürme ve paspaslama gibi temel görevlerden pencerelerin, iç duvarların, mutfağın ve banyonun temizlenmesini içerebilen derinlemesine temizlik hizmetlerine kadar her konuda hizmeti bulabilirsiniz. Ayrıca inşaat sonrası temizlik hizmeti de yeni ev alanlar için oldukça faydalı bir temizlik hizmetidir. Kısacası Trabzon temizlik hizmeti fiyatları temizlik yapılacak yerin büyüklüğüne göre değişmektedir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Çalışma Adımlarımız

phone-call

Müşteriler Bizi Arıyor

Öncelikle temizlikçi arayışınız için bizimle iletişime geçiyorsunuz.

women

Temizlikçi Temin Ediyoruz

Aradığınız kriterdeki temizlikçiyi buluyoruz.

conversation

Buluşturuyoruz

Aradığınız deneyimli temizlikçileri sizlerle buluşturuyoruz.

Müşterilerimiz ne diyor​

Müşteri Memnuniyetimiz​

DENEYİMLİ TEMİZLİKÇİYİ

EN UYGUN FİYATI AL

Aradığınız Deneyimli Temizlikçiye Hemen Şimdi Ulaşabilirsiniz!

WhatsApp
Şimdi Ara